Naše služby

Gynekologická ambulance Pulsgyn s.r.o. poskytuje kompletní léčebné a preventivní gynekologické služby. Při poskytování naší péče dbáme především na komfort našich pacientek a vždy klademe důraz na šetrnost a citlivost všech ošetření.

Preventivní gynekologická péče

Každá žena od patnácti let má nárok na preventivní gynekologickou prohlídku jednou ročně. Absolvovat prohlídky pravidelně je zcela klíčové pro prevenci rakoviny děložního čípku, dělohy a prsu. Součástí preventivní gynekologické prohlídky je prohlídka zevních genitálií, děložního čípku a poševních stěn, cytologické vyšetření a ultrazvukové vyšetření malé pánve. Pacientky si mohou vybrat mezi klasickým cytologickým stěrem a stěrem do tekutého média. U žen ve věku 35 a 45 let je s cytologickým stěrem proveden HPV test (hrazený z veřejného pojištění). Ženy starší 45 let mají jednou za dva roky nárok na mamografické vyšetření prsů.

Kompletní péče v těhotenství

Těhotenství je pokaždé plné neobvyklých situací a v našich ordinacích jsme tu od toho, abychom Vám pomohli se s nimi vyrovnat. Kromě pravidelných ultrazvukových vyšetření, CTG vyšetření nebo podrobných krevních testů se Vám snažíme pomoci i prostřednictvím odborných konzultací, které Vám toto období života mohou usnadnit a co nejlépe Vás připraví na nadcházející porod. V průběhu těhotenství také věnujeme zvláštní pozornost rizikovým těhotenstvím a monitorujeme možné vývojové vady plodu.

Antikoncepce

Množství dostupných antikoncepčních přípravků pro ženy se pomalu stává nepřehledným, takže se v ordinaci pacientkám snažíme pomoci se v něm orientovat a vybrat pro ně antikoncepci, která jim co možná nejlépe sedne. Kromě velmi rozmanitého množství antikoncepčních pilulek, které jsou dnes na trhu k dispozici, se snažíme upozornit i na možnosti dlouhodobější antikoncepce, popř. antikoncepce bez využití hormonů (nitroděložní tělíska).

Další služby, které nabízíme:

  • řešení obtíží v klimakteriu
  • léčba neplodnosti
  • očkování proti HPV virům
  • léčba poruch menstruačního cyklu
  • léčba močové inkontinence
  • léčba děložních myomů
  • léčba endometriózy