+420 383 372 951, +420 383 324 633 pulsgyn@seznam.cz

Naše kompletní služby

Gynekologická ambulance Pulsgyn s.r.o., kterou MUDr. Hana Jirková provozuje ve dvou ordinacích ve Volyni a Strakonicích, poskytuje kompletní léčebné a preventivní gynekologické služby. Při poskytování naší péče dbáme především na komfort našich pacientek a vždy klademe důraz na šetrnost a citlivost všech ošetření.

Preventivní péče

Každá žena od patnácti let má nárok na preventivní gynekologickou prohlídku jednou ročně. Absolvovat prohlídky pravidelně je zcela klíčové pro prevenci rakoviny děložního čípku, dělohy a prsu. Jakkoli není preventivní prohlídka na gynekologii tou nejpříjemnější představitelnou kratochvílí, rozhodně není třeba se jí nijak obávat. Její součástí je prohlídka zevních genitálií, děložního čípku a poševních stěn, cytologické vyšetření a vyšetření pohmatem. Ženy starší 45 let mají jednou za dva roky nárok na mamografické vyšetření prsů.

Kompletní péče v těhotenství

Těhotenství je pokaždé plné neobvyklých situací a v našich ordinacích jsme tu od toho, abychom Vám pomohli se s nimi vyrovnat. Kromě pravidelných ultrazvukových vyšetření, CTG vyšetření nebo podrobných krevních testů se Vám snažíme pomoci i prostřednictvím odborných konzultací, které Vám toto období života mohou usnadnit a co nejlépe Vás připraví na nadcházející porod. V průběhu těhotenství také věnujeme zvláštní pozornost rizikovým těhotenstvím a monitorujeme možné vývojové vady plodu.

Antikoncepce

Množství dostupných antikoncepčních přípravků pro ženy se pomalu stává nepřehledným, takže se v ordinaci pacientkám snažíme pomoci se v něm orientovat a vybrat pro ně antikoncepci, která jim co možná nejlépe sedne. Kromě velmi rozmanitého množství antikoncepčních pilulek, které jsou dnes na trhu k dispozici, se snažíme upozornit i na možnosti dlouhodobější antikoncepce, popř. antikoncepce bez využití hormonů (nitroděložní tělíska).

Některé z dalších služeb, které nabízíme:

  • řešení akutních příznaků v klimakteriu – hormonální léčba
  • léčba neplodnosti
  • očkování proti HPV virům